23 Şubat 20186,592 Görüntülenme0 Yorum
Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, O Tığ İşi Püsküllü Desenlerine bayılacağınız bu anlatımlı güzel püsküllü çilek uzun lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve bitirdikten sonra banyonuza da canlı bir renk katacak bu Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapımını paylaşıyorum.

Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapımı
Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Yeni Uzun Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Püsküllü Çilek Lif Modelini umarım sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir 2018 Güzel Desenli Lif Modellerinden olan ve çok beğendiğim bu Zikzak Lif Modeli Yapımına bakmadan geçen çok şey kaçırır.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Uzun Püsküllü Çilek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Uzun Püsküllü Çilek Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN