01 Haziran 20204,863 Görüntülenme0 Yorum
Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle güllü uzun lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için heyecanlandığım bu Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımı
Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Serpilin Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde tercih ettiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık bayanlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Yeni Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu 2020 Çeyizlik Güzel Kese Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gösterişli Güllü Tomurcuk Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN