03 Kasım 2022717 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Basit Lifi
Yeni Basit Lifi

Yeni Basit Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örgüleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu basit lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Basit Lif
Yeni Basit Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini alan diğer bir bu #Yeni Kolay Kese Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Pembeli örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek derlediği lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Yeni Basit Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN