20 Kasım 20195,946 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 çam ağacı tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve ister yazma kenarı isterseniz de kolye kenarı işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapımı
Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o güzel uyumuna ve renk uyumuna en aza benim kadar çok hayran kalacağınız tahmin ettiğim bu Tığ Oyası Çam Ağacı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz hanımlar, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İşlemeli İğne Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kalıp çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yazma Kenarı İğne Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN