23 Nisan 20206,843 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapımı
Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapımı

Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle Güzel Badem Tığ Oyası Örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve isterseniz yazma kenarına isterseniz de fular kenarı işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapılışı
Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki kenar işlemesi olarak tercih ettiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacakları bu Dalda Altılı Badem Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Sevilen Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Tığ İşi Kalem Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yeni Dalda Altılı Badem Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN