22 Kasım 20201,828 Görüntülenme0 Yorum
Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı
Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı

Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa sürede yaptıktan sonra yazma kenarına işleyip güzel günlerde kullanabileceğiniz bu Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesini sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi
Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister evde artan ipleriniz ile isterseniz de sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Yeni Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek anlattıkları bu Yeni İğneden Tığa Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni İğneden Tığa Oya İşlemesi Videosu

BIR CEVAP YAZIN