08 Mart 20209,419 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Yeni Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Yeni Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle motifli tığ oyaları 2020 çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Motifli Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yeni Motifli Tığ Oyası Yapılışı
Yeni Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğini hoş renklerle ve ya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Çok Kolay Sıralı Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Yeni Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Yeni Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN