30 Ocak 20232,297 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Güzel Kare Lifi
Yepyeni Güzel Kare Lifi

Yepyeni Güzel Kare Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle anlatımlı lif örnekleri arayanların çok beğendiklerini dile getirdikleri ve benimde gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yepyeni Güzel Kare Lif
Yepyeni Güzel Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanların da çok hoş bulduklarını dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Papatya Yeni Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Modern crochet Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu yeni lif nasıl yapılır? videosu için minnettarız.

Yepyeni Güzel Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN