30 Ocak 20231,296 Görüntülenme0 Yorum
Çok Kolay Yıldız Teknik Lifi
Çok Kolay Yıldız Teknik Lifi

Çok Kolay Yıldız Teknik Lifi

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle kolay yıldız lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çok Kolay Yıldız Teknik Lif
Çok Kolay Yıldız Teknik Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #2023 Dağ Lalesi Lif# linkine tıklamadan geçmeyin nolur.

Örgü hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek vererek hazırladıkları bu yıldız lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz.

Çok Kolay Yıldız Teknik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN