06 Mayıs 20186,123 Görüntülenme0 Yorum
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten yeni 2018 havlu kenarı işlemesi modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve çok sevdiğim bu Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Havlu İşlemesi Desenlerine yakışır olan bu Tığ İşi Kelebek Motifli Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Havlu Kenarı Modellerinden olan bu Kalp Çiçeği Havlu Kenarı Modeli Yapımı linkine tıklayınız, ellerinize sağlık.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Badem Kelebek Havlu Göbeği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari uzum-igne-oyasi-havlu-kenari karanfil-havlu-kenar-oyasi igne-isi-uzum-havlu-kenari kelebekli-havlu-kenari-igne-isi kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari igne-oyasi-cicekli-kenar-oyasi kenar-oyasi igne-oyasi-havlu-kenari en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli
BIR CEVAP YAZIN