12 Nisan 2020127,027 Görüntülenme0 Yorum
Beğenilen Bayan Yelek Modelleri
Beğenilen Bayan Yelek Modelleri

Beğenilen Bayan Yelek Modelleri

Bayanları daha alımlı gösteren şeylerden birisi de elbiselerdir. Öyle ki elbise modelleri insanları o kadar değiştirir ki inanamazsanız. Yaşlı bir insanı çok daha genç gösterebilir veya genç birisini daha yaşlı gösterebilirsiniz. Bir insanı dilerseniz çok sempatik yapabilir veya çok itici hale getirebilirsiniz. Bazı insanlara bazı elbiseler yakışmazken bazılarına yakışabiliyor.

Bayanların çok tercih ettiği elbiselerden biri de yeleklerdir. Elbiselerle harika kombinler oluşturarak kendinizle harika bir görünüm yansıtabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve moda olan örgü bayan yeleklerini sizler için bir araya getirdik. Eminim ki sizlerde bu örgü yelekleri beğeneceksiniz.

Örgü Bayan Yelek Fiyatları

Çok güzel bir yelek örneği olan bu yelek sizi muhteşem gösterecek. Örneği biraz zor gibi görünmesine rağmen örmeye değer bir yelek modeli. Geçen sene anneannem benim için buna benzer bir yelek satın almış. O zamanlar 100 tl olan fiyatı şimdilerde biraz daha pahalı olmalı. Maalesef son zamanlarda örgü iplerine gelen zamlardan olumsuz etkilendi fiyatlar.

Yine güzel bir yelek modeli daha. Anne yeleklerinden olan bu yeleği kış için kullanabilirsiniz. Biraz daha koyu renkler kullanarak kış için ideal bir yelek olarak kullanabilir ve günlük olarakta giyebilirsiniz.

Yazlık Yelek Modelleri

Bu yelek modeli yaz mevsiminde sizi güzel ve şık gösterecek bir yelek. Ponponlu bağcıkları ve yeleğin üzerindeki çiçek süslemeleri yeleği çok şık gösteriyor. Kendinize şıklık katmak istiyorsanız bu yelek modelini denemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN