04 Ekim 20175,613 Görüntülenme0 Yorum
Battaniye Çember Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Battaniye Çember Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Battaniye Çember Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel bayanlar, birazdan göreceğiniz ve neredeyse hepimizin evinde olmasını istediğimiz bu En Yeni Desenli Yatak Örtüsü Modellerinden olan ve eminim ki o işlemeleri ile sizleri etkileyecek çok hoş bir Moda Çeyizlik Örtü Örneği olan bu Bataniye Çember Modeli Yapılışını şuanda sitemize ekliyorum.

Battaniye Çember Modeli Yapılışı
Battaniye Çember Modeli Yapılışı

Gerçek bir Tamanne Örgü Çeşitlerinden olan bu İşlemeli Yatak Örtüsü Modelini eminim ki sizlerde çok güzel bir şekilde öreceksiniz kızlar, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlık hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kısa bir zaman önce çok beğeneceğinizi tahmin ederek paylaşım yaptığım bu 2017 Çiçekli Patik Örneklerinden olan Çeyizlik Kolay Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim, zamanınız olursa canlarım Kolay İşlemeli Battaniye Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Açıklayıcı ve hoş anlatımı ile bizlere yardımcı olarak Bataniye Çember Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına şükranlarımızı gönderiyoruz.

Battaniye Çember Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN