23 Kasım 201910,929 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ oyası güllü yıldız modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve ister yazma kenarı için isterseniz de fular kenarı yapmak için tercih edebileceğiniz bu Çiçekli Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı
Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Tığ Oyası Çiçekli Modelini umarım sizlerde zorlamadan yapabilirsiniz, yapacaklara kolay gelsin.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Çiçekli Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Çiçekli Tığ İşi Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güllü Yıldız Çiçeği Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN