24 Ocak 20205,778 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş Sıralı Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu
İki Şiş Sıralı Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu

İki Şiş Sıralı Örgü Yapımı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2020 sıralı örgü örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra etrafınız da görenlerinde çok beğeneceklerine emin olduğum bu İki Şiş Sıralı Örgü Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz.

İki Şiş Sıralı Örgü Yapılışı
İki Şiş Sıralı Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Başak Örgüsü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Şiş Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde içtenlikle çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş Sıralı Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

İki Şiş Sıralı Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN