03 Mayıs 20231,382 Görüntülenme0 Yorum
Popcorn 3 Renk Lifi
Popcorn 3 Renk Lifi

Popcorn 3 Renk Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle güzel lif örgüleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu popcorn 3 renk lif örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Popcorn 3 Renk Lif
Popcorn 3 Renk Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Yuvarlak Çiçek Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

İlmek Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği popcorn lif nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim.

Popcorn 3 Renk Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN