05 Mart 201918,222 Görüntülenme0 Yorum
Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapılışı
Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapılışı

Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle motifli bebek battaniye modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki yapılışı da gerçekten çok şık olan bu Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımını sitemize meleklerim.

Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımı
Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Battaniyelerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik örgü niyetlerine yapabileceğiniz bu Tavşanlı Bebek Battaniyesini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Bebek Battaniye Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu Tığ İşi 3 Boyutlu Bebek Battaniye Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tavşanlı Bebek Battaniyesi Motifi Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN