01 Kasım 20204,635 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı
Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı

Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle battaniye modelleri arayanların kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa sürede ördüğünüzden sonra evinize de renk katacak olan bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi
Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi

Tam anlamıyla Damlanın Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de gelinlik arifesinde ki kızlarınıza da çeyizlik örgüler niyetine tercih edip örebileceğiniz bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Aşk Merdiveni Tığ İşi Bebek Battaniyesina bakmadan geçmeyin derim.

Damla Hobi Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek hazırladığı bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifi Videosu

BIR CEVAP YAZIN