29 Ekim 201913,707 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle motifli kolay havlu kenarları çeşitleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve son dönemlerde çeyizlik çeşitlerinin olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı
Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz evde artan ipleriniz ile isterseniz de zevkinize göre tercih edebileceğiniz renklerle yapabileceğiniz bu Basit Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Mutfak Havlusu İğne Oyası Yapılışına bakmanızı rica ediyoruz.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapılışı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
karanfil-havlu-kenar-oyasi havlu-igne-oya igne-isi-uzum-havlu-kenari dantel-delikli-havlu-kenarlari igne-isi-havlu-kenari-modeli sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyalari-havlu-igne-isi uc-boyutlu-igne-oyasi-cicek-kenar-oyasi igne-oyasi-havlu-kenar-oyasi farkli-cicekler-havlu-kenari igne-isi-kenar-oyasi
BIR CEVAP YAZIN