22 Aralık 2023731 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Banyo Lif Örgü
Yepyeni Banyo Lif Örgü

Yepyeni Banyo Lif Örgü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle çeyizlik lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım güzel lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yepyeni Banyo Lif Örgüsü
Yepyeni Banyo Lif Örgüsü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir videolu lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Sipariş Rekoru Kıran Lifi# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu basit lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Yepyeni Banyo Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN