18 Kasım 20222,210 Görüntülenme0 Yorum
2023 Basit Yuvarlak Yeni Lifi
2023 Basit Yuvarlak Yeni Lifi

2023 Basit Yuvarlak Yeni Lifi

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yuvarlak lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda yeni liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu basit lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

2023 Basit Yuvarlak Yeni Lif
2023 Basit Yuvarlak Yeni Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Çiçekli Uzun Lif#ine bakmanızı rica ediyorum.

Örgü hayatım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek yeni lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

2023 Basit Yuvarlak Yeni Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN