09 Mart 20222,742 Görüntülenme0 Yorum
Tavuk Model Lifi
Tavuk Model Lifi

Tavuk Model Lifi

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu farklı lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu tavuk model lif yapımını paylaşıyorum.

Tavuk Model Lif
Tavuk Model Lif

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Kar Tanesi Kare Lif Modeli Yapılışı modeline bakmadan geçen pişman olur.

Sevilay uysal örgüleri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu tavuk model lif nasıl yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Tavuk Model Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN