22 Ekim 20225,700 Görüntülenme0 Yorum
2023 Kuzucuk Lif Örgüsü
2023 Kuzucuk Lif Örgüsü

2023 Kuzucuk Lif Örgüsü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle desenli lif örnekleri örmek isteyenlerin ve çocuklarınızın da çok seveceğine gönülden inandığım bu kuzu lif modeline sitemize ekliyoruz, bakmadan geçen gerçekten pişman olur.

2023 Kuzucuk Lif Örgü
2023 Kuzucuk Lif Örgü

Sitemizde paylaştığımız ilk andan itibaren çok sevilen ve sevdiklerine hediye etmek için ördüklerini dile getirenlerin olduğu diğer bir bu V Desenli Uzun Lifine tıklamadan geçmeyin.

Gonca Name Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları hayvan lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

2023 Kuzucuk Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN