18 Ekim 20176,349 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapımı Türkçe Videolu
Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapımı Türkçe Videolu

Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapımı Türkçe Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun güzel bayanlar, beğeneceğinize adım gibi emin olduğum bu tığ örgü lif modellerinden olan ve gerek desenleri gerekse motifleri ile görenlerin dikkatini çekeceğini düşündüğüm bu Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışını şimdi hemencecik paylaşıyorum.

Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışı
Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışı

Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz için ve ya evlilik yaşlarınız da ki kızlarınız içinde Çeyizlik Lif Örneği olarak ta tamamlaya bilirsiniz meleklerim, eğer yapmayı düşünen varsa tüm içtenliğim ile kolaylıklar diliyorum.

Emelce Örgüler Patik Modellerinden olan ve gördüğünüz de çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Ponponlu Makosen Ayakkabı Patik Modeli Yapılışına girip bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum canlarım.

Zamanını ve emeğini harcayarak bizler için Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışı Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Örgücü Teyze Youtube Kanalına kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz.

Çiçek Modeli Yuvarlak Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN