13 Mart 20196,259 Görüntülenme0 Yorum
Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapılışı
Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yuvarlak yıldız lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapımı
Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik lif örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Çarkıfelek Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çizgili Yuvarlak Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN