09 Nisan 20212,464 Görüntülenme0 Yorum
Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı
Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı

Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu güzel çıtı pıtı tığ oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası
Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası

Tam anlamıyla sunanın oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Eskinin Moda Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Sunayla el işleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu güzel çıtı pıtı tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN