28 Nisan 20203,541 Görüntülenme0 Yorum
Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapımı Videolu
Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapımı Videolu

Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapımı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle sevilen tığ oyası işlemeleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve isterseniz yazma kenarına isterseniz de fular kenarına işleyebileceğiniz bu Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapılışı
Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Kıymetli El İşleri Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile tercih edip güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Yeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Beğenilen Tığ Oyası İşlemelerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri bu İğneden Tığa Dönüşen Boncuklu Oya Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Hayran Bırakan Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hayran Bırakan Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN