20 Ocak 20206,692 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Güneş Oyası Yapılışı Videolu
İğneden Tığa Güneş Oyası Yapılışı Videolu

İğneden Tığa Güneş Oyası Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle iğneden tığa dönüşen oya örnekleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de kenar işlemesi olarak bitirdikten sonra güzel günlerde kullanabileceğiniz bu İğneden Tığa Güneş Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

İğneden Tığa Güneş Oyası Yapımı
İğneden Tığa Güneş Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik işlemelerin de olmazsa olmazlarından olan bu Güneş Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri 2020 İlmekli Tığ Oyası Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorumç

Oya Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu İğneden Tığa Güneş Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İğneden Tığa Güneş Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN