04 Ocak 20195,633 Görüntülenme0 Yorum
Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapılışı Videolu
Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapılışı Videolu

Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle çiçekli uzun lif örnekleri 2019 çeşitleri beğenenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuzu da renk katacak olan bu Kalp Çiçekli Uçlu Uzun Lif Yapımını sitemize ekliyoruz.

Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapımı
Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi örgüleri severlerin de gönül rahatlığı bitireceğine emin olduğum bu Kalpli Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Tığ İşi Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlıkla beğenilerini fazlasıyla toplayan bu Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Kalp Çiçekli Uçlu Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN