23 Aralık 20232,473 Görüntülenme0 Yorum
Zikzak Kutu Lif Örgüsü
Zikzak Kutu Lif Örgüsü

Zikzak Kutu Lif Örgüsü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle videolu lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım kolay lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Zikzak Kutu Lif Örgü
Zikzak Kutu Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir kutu lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Şık Ve Kolay Lif Örgüsü# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Hobim Örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu 2024 lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Zikzak Kutu Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN