27 Eylül 2021763 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Ama Harika Lif Yapımı
Kolay Ama Harika Lif Yapımı

Kolay Ama Harika Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yeni lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu yeni tasarım şık lif modelini sitemize ekliyoruz meleklerim.

Kolay Ama Harika Lif
Kolay Ama Harika Lif

Ayrıca sitemizde bildiğiniz gibi sizler için derlediğimiz ve çok beğenilen bir çok lif modeli var. Bu modellerden biri olan Gül Çiçeği Harika Lif modeline de bakmadan geçmezseniz çok sevinirim.

Sibelle örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu kolay ve şık Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Ama Harika Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN