11 Ağustos 20183,089 Görüntülenme0 Yorum
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, 2019 model lif örgülerine kesinlikle bakın derim canlarım, diğer bir sizlere sunmak için emek vererek oluşturduğumuz bu Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz canlarım.

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı
Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi biliyorsanız rahatlıkla yapabileceğiniz bu Gökkuşağı Lif Modelini kolayca bitirmesiniz dileğiyle, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir İki Renkli Lif Örneklerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Rüzgar Gülü Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica minnet ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Maviş Gökkuşağı Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Maviş Gökkuşağı Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN