26 Ağustos 20193,479 Görüntülenme0 Yorum
Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 iğne oyası mercimek modelleri işlemek isteyenlerin göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve son dönemlerinde çeyizlik tığ oyaları çeşitlerinden olmazsa olmazlarından olan bu Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapımı
Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o göze hoş renklerini en az benim kadar çok seveceğiniz bu Mercimek Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde keyifle bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Basit Tığ Oyası Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve sizlerin de beğeneceğini tahmin ettiğim bu Şahane Kolay Tığ İşi Kalem Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim canlarım.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Mercimek Modeli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mercimek Modeli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN