07 Kasım 20183,644 Görüntülenme0 Yorum
Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapılışı Videolu
Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapılışı Videolu

Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, benim de hayran kaldığım bu tığ işi yuvarlak lifleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza da çok yakışacak olan bu Sarı Tomurcuklu Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapımı
Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve zevkinize göre istediğiniz renkte örebileceğiniz bu Tomurcuklu Yeni Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Tomurcuklu Lif Modellerinden olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Tomurcuk Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum kızlar.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu Sarı Tomurcuklu Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Sarı Tomurcuklu Yuvarlık Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN