25 Ekim 20184,574 Görüntülenme0 Yorum
Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, benim çok sevdiğim bu tığ işi çiçekli lif örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza da hava katacak olan bir o kadar da kullanışlı olan bu Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapımı
Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Lif Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve sevdiklerinize hediyelik olarak ta örebileceğiniz bu Puf Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Put Çiçekli Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde tercih ettiği bu Puf Çiçekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Puf Çiçekli Mavi Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Puf Çiçekli Mavi Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN