22 Aralık 20232,014 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Ve Basit Lif Örgü
Çeyizlik Ve Basit Lif Örgü

Çeyizlik Ve Basit Lif Örgü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle anlatımlı lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım basit lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çeyizlik Ve Basit Lif Örgüsü
Çeyizlik Ve Basit Lif Örgüsü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Şık Ve Kolay Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu 2024 lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Çeyizlik Ve Basit Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN