28 Ekim 20194,615 Görüntülenme0 Yorum
Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2019-2020 çiçekli tığ oyaları çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracağına emin olduğum bu Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı
Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Sandığım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ Oyası Çiçekli Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Fırıldak Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Sandığım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ Oyası Anlatımlı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN