18 Eylül 20193,453 Görüntülenme0 Yorum
Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 üçlü çiçekli tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk gördüğüm andan itibaren yazma kenarı işlemesinde yapmak için heyecanlandığım bu Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapımı
Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o göze hoş gelen renklerini çok beğeneceğinize emin olduğum bu Çiçekli Tığ Oyası Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyaları çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2019 Güzel Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Üçlü Çiçekler Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN