12 Nisan 20212,159 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Yapım Tığ Oya
Yeni Yapım Tığ Oya

Yeni Yapım Tığ Oya

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni yapım tığ oyasını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Yeni Yapım Tığ Oyası
Yeni Yapım Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz sevdikleriniz için de hediyelik niyetine tercih edip işleyebileceğiniz bu güzel tığ oyasını umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiğini dile getirdikleri bu Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizle için emek emek derledikleri bu yeni yapım tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Yapım Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN