22 Kasım 201910,645 Görüntülenme0 Yorum
Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı
Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tek sıra tığ oyası modelleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı
Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve gördüğünüz ilk andan itibaren yazma kenarı işlemesi yapmak için sabırsızlanacağınızı tahmin ettiğim bu Tek Sıra Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tek Sıra Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tek Sıra Kolay Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Yepyeni Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN