06 Ocak 20215,623 Görüntülenme0 Yorum
2021 Yeni Lif Örgüsü Yapımı
2021 Yeni Lif Örgüsü Yapımı

2021 Yeni Lif Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu 2021 Yeni Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

2021 Yeni Lif Örgüsü
2021 Yeni Lif Örgüsü

Tam anlamıyla sibelin liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda gelin çeyizi çeşitlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı örgü liflerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu 2021 Yepyeni Lif Örneği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu 2021 Yeni Lif Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

2021 Yeni Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN