14 Kasım 20206,505 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Tekliği Kare Lif
Kutu Tekliği Kare Lif

Kutu Tekliği Kare Lif

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif modelleri arayanların mutlaka ama göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve eminim ki sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edip ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde çok beğeneceği bu Kutu Tekniği Kare Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı
Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı

Tam anlamıyla örgü hayatım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve evde artan ipleriniz ile gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu yeni örgü lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çeyizlik Kolay Lif Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek anlattıkları bu Kutu Tekniği Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kutu Tekliği Kare Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN