27 Ocak 201812,603 Görüntülenme0 Yorum
Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle çocuklarınızın bayılacağı bu 2018 tığ işi ayıcık lif modellerinden olan ve gerek o renkleri ile banyonuza hava katacak gerekse de desenlerini seveceğiniz bu Ayıcık Lif Yapımını paylaşıyorum.

Ayıcık Lif Yapımı
Ayıcık Lif Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Banyo Lif Ören Hanım Modellerine layık olan bu 2018 Ayıcık Banyo Lif Örneğini umarım sizlerde en kolay şekilde yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız En Güzel Havlu Ucu Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Havlu Ucu Yapımı linkine tıklamanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Ayıcık Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Ayıcık Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN