27 Ekim 20222,101 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Ve Çeyizlik Lifi
Kolay Ve Çeyizlik Lifi

Kolay Ve Çeyizlik Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle çeyizlik lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz içinde hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu basit lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Kolay Ve Çeyizlik Lif
Kolay Ve Çeyizlik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri diğer bir bu Papyonlu Kere Lif Örgüsüne bakmadan geçmeyin derim.

Örgü beceriklihanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek derlediği örgü lif nasıl yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkür ederiz.

Kolay Ve Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN