31 Aralık 20231,777 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Kare Lif Örgüsü
Çeyizlik Kare Lif Örgüsü

Çeyizlik Kare Lif Örgüsü

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle kare lif örgü örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle çok seveceğine emin olduğum ve bitirdiğinizden sonra banyonuza da ayrı bir hava katacak olan bu banyo lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çeyizlik Kare Lif Örgü
Çeyizlik Kare Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Pembiş Renkli Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin.

Filizin örgü dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derlediği bu yeni lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Mutlu günler.

Çeyizlik Kare Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN