01 Ocak 20241,846 Görüntülenme0 Yorum
Çok Çok Kolay Çeyizlik Lifi
Çok Çok Kolay Çeyizlik Lifi

Çok Çok Kolay Çeyizlik Lifi

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle çeyizlik lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım anlatımlı lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çok Çok Kolay Çeyizlik Lif
Çok Çok Kolay Çeyizlik Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Basit Papatya Lif Örgü# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerife gülün hobileri Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu kolay lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Çok Çok Kolay Çeyizlik Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN