16 Eylül 20183,895 Görüntülenme0 Yorum
Çam Örnekli Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Çam Örnekli Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Çam Örnekli Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Okulların açılmasıyla çocukları okula gönderdikten sonra evde kafa dinlemek ve artık yazın da bitmesiyle el işlerinizi elinize rahatça alabilirsiniz. Bugün sizlere Güzel Patik Örneklerinden olan Çam Örnekli Patik Modeli Yapımı videosunu sunmak istiyorum.

Çam Örnekli Patik Modeli Yapımı
Çam Örnekli Patik Modeli Yapımı

Rengi diğer modellerden farklı olan bu Çam Desenli Patik hoş bir görünüme sahip. Tığ İşi Patik Modellerini yapabilenler bu güzel patiği denemeliler. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz çocuklarınızın çeyizlerine koyabileceğiniz şıklıkta bir patik.

Önceden paylaşmış olduğum diğer bir modelimiz olan Fıstıklı Baklava Patik Modeli Yapımına bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu güzel tığ işi patik olan Çam Örnekli Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayıp sunan Emelce Orguler youtube kanalına teşekkürü bir borç biliriz.

Çam Örnekli Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-59 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN