24 Ağustos 20183,389 Görüntülenme0 Yorum
Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde ki bu en güzel bayan patik örneklerine bakmanızı rica ediyorum kızlar, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığım ve benim de çok beğendiğim bu Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapımı
Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Patiklerine gerçekten yakışır olan ve eminim ki bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bu Boncuklu Patik Modelini umarım sizlerde büyük bir keyifle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Gelin Çeyizi Patik Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde sevdiği bu Çeyizlik Beyaz Güller Modeli Gelin Patiği Yapımına göz atmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına Boncuklu Kıvırcık Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Boncuklu Kıvırcık Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66
BIR CEVAP YAZIN