21 Aralık 20184,595 Görüntülenme0 Yorum
Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı
Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı

Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tomurcuklu uzun lifleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve şiddetle tavsiye edip çok beğendiğim bu Değişik Tomurcuk Çiçekli Lif Modeli Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz kızlar.

Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı
Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin kesinlikle gönül rahatlığı ile yapacaklarına inandığım bu Çiçekli Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Papatyalı Uzun Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerin ilk andan itibaren çok beğenip tercih ettikleri bu Seviyor Papatya Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı en içten dileklerimle rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattığı bu Değişik Tomurcuk Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN