16 Aralık 20176,183 Görüntülenme0 Yorum
Karanfil Fırfırlı Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Karanfil Fırfırlı Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Karanfil Fırfırlı Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2018 yeni lif modelleri arayanların için kaçırılmaz bir fırsat olduğunu düşündüğüm ve hem o üzerinde ki desenleri hem de göze hoş gelen renk uyumuna hayran kalacağınızı tahmin ettiğim bu Karanfil Fırfırlı Lif Yapımını şimdi sitemize ekliyorum kızlar.

Karanfil Fırfırlı Lif Yapımı
Karanfil Fırfırlı Lif Yapımı

Tam anlamıyla Şeymanın Örgü Modellerine layık olan bu 2018 Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, kolay gelsin hepinize.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız bu Farklı Tığ Oyası Modellerinden olan ve görenlerinde seveceğini düşündüğüm bu Yapraklı Sıralı Köprü Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Karanfil Fırfırlı Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Karanfil Fırfırlı Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN