16 Mayıs 20213,564 Görüntülenme0 Yorum
Kat Kat Çiçekli Lif Örgüsü
Kat Kat Çiçekli Lif Örgüsü

Kat Kat Çiçekli Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra evinize de renk gelecek olan bu kat kat çiçek lif modelini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kat Kat Çiçekli Lif Örgü
Kat Kat Çiçekli Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve ziyaretçilerimizin de beğenilerini dile getirdikleri diğer bir bu Çiçek Kese Lif Örgüsüne bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin lif sepeti Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizlere ilettiği bu çiçekli lif nasıl yapılır? videosunu yaptığını için teşekkür ederiz.

Kat Kat Çiçekli Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN